Vrátenie a reklamácia tovaru

VÝMENA TOVARU
Výmena tovaru v našom e-shope nie je možná. Ak ste si nákup tovaru rozmysleli, prosím pošlite nám ho na vrátenie, my Vám pošleme peniaze naspäť (štandardne, do 14 dní) a spravte si prosím novú objednávku v našom e-shope. Výmena zápočtom z logistických dôvodov nie je možná.
 
VRÁTENIE TOVARU
Tovar je možné vrátiť do 14 dní od prevzatia tovaru bez udania dôvodu a môžete nám ho vrátiť 4 spôsobmi. Budeme radi, ak nám napíšete aj dôvod vrátenia, lebo Váš feedback je pre nás dôležitý a pomáha nám zlepšovať sa. 


VRÁTENIE CEZ

 1. Packetu (Zásielkovňu)
  Služba funguje tak, že použijete applikáciu Packety vo Vašom telefóne, kde si všetko jednoducho „vyklikáte“. (V prvom kroku si vyberiete možnosť „Odoslať zásielku” (nie vrátiť). 
  Zadáte naše kontaktné údaje a následne vyberiete spôsob doručenia na výdajné miesto MRS DIELY – AUTODIELY Krásnohorská 1 851 07, Bratislava, identifikátor pobočky 22386
  , e-mail: obchod@tabletopwargaming.sk, tel.č.: (+421) 908105233.
  Následne tovar, ktorý chcete vrátiť aj so všetkými potrebnými dokumentmi zabalíte a zanesiete do podacieho miesta Packety podľa Vášho výberu.
 2. POŠTU na adresu našej predajne Tabletop Wargaming sro, Antolska 6, 851 07 Bratislava
 3. Kuriérom k nám na adresu Tabletop Wargaming sro, Antolska 6, 851 07 Bratislava, e-mail: obchod@tabletopwargaming.sk, tel.č.: (+421) 908105233.
 4. Osobné doručenie v čase otváracích hodín do našej predajne. 


Chceli by sme Vás požiadať, aby bol tovar, ktorý k nám posielate späť, ideálne v pôvodnom obale, nesmie byť používaný a musí byť nepoškodený. 
Zároveň Vás chceme upozorniť, že nie je možné vrátiť:

 • tovar zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovar vyrobený na mieru alebo tovar určený osobitne pre jedného spotrebiteľa,
 • tovar uzavretý v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený,
 • knihy predávané v ochrannom obale, ak spotrebiteľ tento obal rozbalil

 
REKLAMÁCIE
Štandardne poskytujeme záručnú dobu 2 roky. Teda ak máte niečo, čo by ste chceli reklamovať, dajte nám vedieť a my to vyriešime k Vašej spokojnosti.
V prípade nejasností nás prosím neváhajte kontaktovať e-mailom na obchod@rollback.sk alebo na tel. čísle (+421) 908105233 a my Vám poradíme ako na to.